Nove pobjede ilijaških stonotenisera

U subotu 05. februara 2011. održane su kvalifikacije u Tuzli za državno prvenstvo u stonom tenisu u kategoriji juniori-juniorke. Na kvalifikacijama je učestvovalo sedam takmičara iz STK "Hašim Spahić" Ilijaš. Prvo mjesto osvojio je naš stonoteniser Mirnes Čustović. Plasman na državno prvenstvo senzacionalno je osigurao Haris Muratović,a očekivano plasman je ostvarila i naša najbolja stonoteniserka Dženita Salihović, kazao nam je predsjednik Kluba Senad Čustović. U nedjelju 06. februara u Vitezu je održano ekipno državno prvenstvo BiH u kategoriji mlađi kadeti. Naša ekipa u sastavu Faris Fazlić i Haris Muratović osvojili su prvo mjesto i zlatnu medalju pobjedom nad STK Brka Brčko i STK Kreka Tuzla po 3 : 0. Predsjednik STK Hašim Spahić Senad Čustović rekao je da naša ekipa nije izgubila nijedan meč i savladali su protivnike rezultatom 3 : 0.