Košarkaši Mladosti bez sreće u posljednje vrijeme

kkmladostkkvKošarkaši Mladosti na trećem uzastopnom gostovanju doživjeli su i treći poraz. Ovaj put u komšijskom derbiju bolja je bila ekipa KK Visoko. Sam početak utakmice najavljuje izjednačenu borbu do samog kraja.

-Igralo se uglavnom koš za koš, do pred sami kraj prvog poluvremena kada domaći koriste opuštanje naših momaka i sa nekoliko lakih poena odlaze na odmor sa prednošću od sedam poena razlike, 51-44, javljaju iz KK „Mladost“. U drugom dijelu uglavnom gledamo igru iz prvog poluvremena, a nakon dvije tehničke greške treneru Murvatu, domaći obilato koriste priliku i dolaze do dvocifrene prednosti.

Ipak košarkaši Mladosti serijom 11-0 dolaze do vodstva 69-71. No to je bilo sve. Domaćin odgovara istom mjerom te idu ponovo na 10 razlike. Do kraja naši momci su pokušavali sustići rezultat, ali na kraju nisu uspjeli, te je utakmica završena rezultatom 109-103. Naredno kolo KK Mladost gostuje i četvrtu utakmicu u nizu, kada idu u goste KK Thunders-ima iz Mostara.