Novi uspjeh stonotenisera

Stonoteniseri kluba "Hašim Spahić-Miprogradnja" Ilijaš učestvovali su u subotu 02. maja na državnom prvenstvu za mlađe kadete i kadetkinje koje je održano u Prijedoru.-Takmičilo se deset naših dječaka i djevojčica i zabilježili smo značajne rezultate. Na ovom takmičenju učestvovalo je 60 takmičara iz cijele zemlje, naša Dženita Salihović bila je peta, Amina Rastoder zauzela je šesto mjesto, a Merima Neretljak deveto u pojedinačnom takmičenju, ali bili smo bolji u parovima i osvojili smo dvije srebrne medalje, kazao nam je trener kluba Fikret Fazlić. Također,ilijaški stonoteniseri nastupili su jučer na kantonalnom takmičenju održanom u Zetri u okviru obilježavanje manifestacije Dani Kantona Sarajevo na kojem je Dino Beširević osvojio srebro, a Dino Čustović bronzu.Uskoro slijedi prvenstvo do 21 godine, kao i kvalifikacije kadeta u Travniku.